hi, it did not work

• Materials I use:
    raspberry pi 3
    LED ws2801

HYPERCON - GETLOG

SSH Traffic:
    ssh connected
    ssh out: cd /tmp && wget -nv -N https://raw.github.com/hyperio…r/bin/install_hyperion.sh && chmod +x install_hyperion.sh && sudo sh ./install_hyperion.sh HyperConInstall ; rm install_hyperion.sh
    ssh out: wget: unable to resolve host address 'raw.github.com'
    ssh out: rm: cannot remove 'install_hyperion.sh': No such file or directory

It did not work

HELP ME

• malesef bende sorun devam etmekte
    ledlerım baglantılarım hepsı tamam ancak hala ledlerım yanmıyor
    HyperCon dan konfıgre yapıyorum led sayıları led tıpı ssh ile baglanıyorum ancak devamı olmuyor
    bırde su dıkkatımı cektıkı sız frame grabber ve usb Grabber kullanmıssınız ancak bu sıtedekı tarıfde bunlar yok tabı bende kullanmadım.
    sorun bu olabılkırmı bılmıyorum yardımcı olursanız cok sevınırım.

• Merhaba yaptığınız bağlantıları gösteren resim yükleyip rp3 e oluşturduğunuz config dosyasını gönderirken uyguladığınız adımları yazarmısınız? Ek olarak usb Grabber tariflerde olan malzeme yani usb video kapıcı yani sizde olması gerek zaten. Frame Grabber iç kapıcı demek yani fiziksel bir malzeme değil. Usb kapıcı hdmi kaynağından gönderilen resim bilgilerini almak için frame Grabber osmc içinde oynatılan resimleri otomatik kendi kapıyor. Siz sadece hyperion programı içinde Grabber sekmesinde iç kapıcı veya dış kapıcıyı hangisini isterseniz onukullanıyorsunuz. Siz bağlantı resimlerinizi ve confingi nasıl yüklediğinizi yazın beraber bakalım

• Rp3 hdmi çıkışını direk tv ye bağlamanın yanlış değil hocam. Dediğiniz gibi bağlantı yaparsanız sadece rp3 içine kurduğunuz osmc media merkezi üzerinden heyperion kullanabilirsin. Dışarıdan bağlayacağın örnek:uydu alıcı dvd pc gibi cihazlarda kullanamazsın bu cihazları kapmak için harici kapıcı yani usb Grabber kullanmak gerekiyor. Ve tabii hdmi çoklayıcı ve hdmi analog çevirici kullanarak. Si bağlantılarınızı ve diğer ayrıntıları atın bakalım. Birde çözemezsek telden konuşalım uygunsa ve bu formda özel mesaj varsa no atın bana

Jetzt mitmachen!

Sie haben noch kein Benutzerkonto auf unserer Seite? Registrieren Sie sich kostenlos und nehmen Sie an unserer Community teil!